GÜÇSİYAD, ülkemize güç katacak, ekonomik ve sosyolojik alanda daimi istikrar için, dünya ekonomisi ile rekabet edebilecek bölgesel ve küresel olarak marka değerlerini oluşturup varolanları desteklemek, istihdam sağlayacak girişimlerde bulunmaktır. GÜÇSİYAD, ülkemize güç katacak, ekonomik ve sosyolojik alanda daimi istikrar için, dünya ekonomisi ile rekabet edebilecek bölgesel ve küresel olarak marka değerlerini oluşturup varolanları desteklemek, istihdam sağlayacak girişimlerde bulunmaktır. Barış, huzur ve kardeşlik ortamını geliştirmek. İhracatında büyümesi ve gelişmesi yönünde yurt içi ve yurt dışı çözüm odaklı bilinçle sorumluluğu şiar edinecek birliğin ve beraberliğin vizyonunu oluşturmaktır.
GÜÇSİYAD Genel Başkanı
Turgay ERENCE

MİSYONUMUZ

 Anayasamızın öngördüğü Karma ekonomi prensiplerine ve Atatürk ilkelerine uygun, ülkemizin demokratik ve planlı yollarla güçlü şekilde kalkınmasına ve büyümesine katkı sağlamaktır.

Ulusal ve Uluslararası düzeyde hareket eden Güçlü Sanayici ve İş Adamları Derneği (GÜÇSİYAD) olarak,

_Belirlenen ilke ve değerleri paylaşan,

_Anayasamızın öngördüğü Karma Ekonomi Prensiplerine ve Atatürk İlkelerine uygun olarak,

_Türkiye’nin Demokratik ve Planlı yollarla güçlü şekilde kalkınmasına,

_Akademisyenlerin, Ekonomistlerin vb. bilgi, tecrübe ve faaliyetleri birleştirerek değerlendirmek suretiyle katkıda bulunmaktadır.


VİZYONUMUZ 

GÜÇSİAD ülkemize güç katacak, ekonomik ve sosyolojik alanda daimi istikrar için, dünya ekonomisi ile rekabet edebilecek bölgesel ve küresel olarak marka değerlerini oluşturup var olanları desteklemek, istihdam sağlayacak girişimlerde bulunmaktır.

Barış, huzur ve kardeşlik ortamını geliştirmek.

İhracatında büyümesi ve gelişmesi yönünde yurt içi ve yurt dışı çözüm odaklı bilinçle sorumluluğu şiar edinecek birliğin ve beraberliğin vizyonunu oluşturmaktır.

HEDEFİMİZ

 

Güçlü Türkiye, Güçlü Ekonomi.